MENU

Kedy sme začali?

Bolo to 2.6.2012 kedy sa vo firme GB FAMILY SLOVENSKO s.r.o. prvý krát rozozvučali stroje a ozvali hlasy pekárov a pekárok, ktorí začali vytvárať niečo nové, niečo čo tu bolo veľmi dávno a na čo ľudia tak trochu pozabudli.

Ako vznikla naša pekáreň?

Z malého pekárenského skvostu, ktorý hrdlo neprežil za hranicami nášho milovaného Popradu, sa zrodil skutočný vizionár – náš majster pekár. Dychtivo túžil po stvorení pokladu, ktorý by neprestajne oslovil všetky generácie. Čas sa menil na nezastaviteľnú rieku, zanechávajúc za sebou hodiny, dni a dokonca mesiace tvrdej práce. Srdce a duša, ktoré prekvitali pri formovaní, sa konečne spájali v tvare, farbe a chuťovom zážitku, v nášho korunného díla – smažených pirôžkov. Toto nie je iba produkt. Toto je pôvodný pokus stvoriť legendu, jeden kúsok nezapomenuteľného rozkošného chvíľ.

Vylepšili sme receptúru...

S plynúcimi mesiacmi sme spolu s našou pekárňou vyrástli. Zo skromných priestorov sa zázračne pretransformovala do impozantnej výrobnej haly, ktorá dnes dominuje ako epicentrum chutí. Naše pekáreň nie je len o mieste, je to príbeh – príbeh o nadšení, rukách tvorivých géniov a neochvejnej odhodlanej práci. Každé ráno privítame slnko s otvorenými dverami a tímom, ktorý bezodnou vášňou a hrdosťou vytvára poklady pre vaše chuťové poháriky. V úsilí, ktoré nikdy neskončí, sa naše výrobky zvláštne šíria cez kopce a doliny, dotýkajú sa srdcí našich vlastných občanov a tým sa tajne stávame spoločným chlebom Slovenska.

Ako sa ku Vám dostanú?

V tajomných nočných hodinách nám stíhajú šepotať hviezdy, ale nasledujú nás tí, ktorí prinášajú do vašich ráno vôňu sladkých zázrakov – naši oddaní šoféri. Zatiaľ čo svet spí, oni sa vydávajú na cestu, aby vám priniesli chuťovú blaženosť. Z jednoduchého základu sa postupne stávajú diela nevšednej chuti a tvorivosti, ktoré pre vás s nesmiernou láskou vytvárame každý jediný deň. Noc čo noc, deň čo deň – stále sme tam, aby sme do vašich životov vniesli úsmev a lahodný zážitok.

A tak naša pekáreň postupne rozkvetala a stávala sa...

„K výrobe a rozvozu sme pridali kamennú predajňu v Kežmarku na adrese Baštová 14. Už niekoľko mesiacov prejazdujeme slovenské cesty s mobilnými predajňami, kde ponúkame čerstvé pečivo, chlieb, buchtičky, slané pochúťky a ďalšie výrobky. Ak zachytíte našu charakteristickú melódiu, sme práve blízko vás.“

0911 991 131 / Konateľ

0911 614 988 / Zástupkyňa konateľa

Prevádzka: Tvarožná 1021, 059 71 Tvarožná

Naše prevádzky:

Baštová 14/B 060 01 Kežmarok

Tvarožná 1021, 059 71 Tvarožná

 Copyright © 2023 | Vytvoril OnGym s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady používania súborov cookie (EÚ)